Imprezy firmowe i integracje we Wrocławiu

impreza firmowa Wrocław

Organizujemy eventy plenerowe, doskonałe imprezy dla firm z Wrocławia i z całej Polski. Posiadamy flotę 8 statków dla grup od kilku do nawet 140 osób! Zapewniamy wyśmienitą zabawę, catering, muzykę, miejsce do tańczenia i dodatkowe atrakcje. Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę i integrację nawet do samego rana!

 

Imprezy firmowe Wrocław

Integracja pracowników Wrocław

Integracja dla firm Wrocław

Impreza firmowa to doskonały sposób na połączenie pracy, relaksu i zespołu. Wrocław ma do zaoferowania wiele opcji takich spotkań, a jedną z nich jest rejs statkiem po Odrze. Zabawa podczas rejsu to zupełnie inne doznania, które długo będą wspominane jako najlepsza impreza integracyjna.

  • impreza plenerowa nad Odrą
  • rejs statkiem dla małych i dużych grup
  • muzyka i wyśmienity catering
  • integracja dla firm Wrocław

 

Kontakt tel. 693649081

 

Organizacja imprez firmowych w plenerze Wrocławia

Co zyskasz organizując imprezę integracyjną w plenerze Stolicy Dolnego Śląska?

  1. To doskonała okazja do zrelaksowania się poza biurem i zapomnienia o codziennych obowiązkach.
  2. Możliwość zwiedzenia Wrocławia z perspektywy wody. Podczas rejsu można podziwiać ciekawe zabytki miasta i atrakcje turystyczne.
  3. Na pokładzie statku można zjeść pyszne posiłki i wypić drinka z widokiem na miasto. Jest to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, warto zadbać o odpowiednią oprawę imprezy. Można zamówić DJ, specjalne menu grillowe lub bankietowe i zaplanować atrakcje, takie jak rejs szybką motorówką. Warto też zadbać o odpowiednie ozdoby i dekoracje, aby stworzyć niepowtarzalny klimat.

Impreza integracyjna na statku to świetny sposób na zintegrowanie zespołu i odpoczynek od codziennych obowiązków. Wrocław ma wiele do zaoferowania w tej kwestii, więc warto rozważyć taką opcję podczas planowania spotkania firmowego.

imprez na statku

IMPREZY DO 140 OSÓB!

Atrakcje na spotkania integracyjne dla firm

Imprezy firmowe we Wrocławiu - spotkania integracyjne organizowana przez naszą firmę są czymś innym niż tylko dobrą zabawą. Mamy spore możliwości i każda z nich może zostać wzbogacona o dodatkowe atrakcje. Posiadamy statki, szybkie motorówki dające dużą dawkę adrenaliny, kajaki dwu osobowe, ekskluzywne limuzyny XXXL oraz imprezowe autobusy, będące jeżdżącymi klubami na kółkach. Dla spragnionych odrobiny wysiłku organizujemy grę zespołową w paintball lub laser tag. Z powodzeniem integrujemy małe i duże zespoły!

 

Polecane statki na imprezy we Wrocławiu?

  • Statek Rusałka - imprezy do 140 osób!

Duży statek z dwoma przestronnymi pokładami i klimatycznym barem. Polecany na imprezy od 35 do 140 osób. Miejsca startu i zakończenia rejsu "Przystań Amfiteatralna". Trasa rejsu obejmuje widokowy odcinek rzeki: Ostrów Tumski - Wyspa Opatowicka - Ostrów Tumski.

  • Statek Kaczuszka - imprezy do 35 osób!

Średniej wielkości statek o niskiej konstrukcji z dwoma pokładami. Polecany na imprezy dla grup od 12 do 35 osób. Miejsca startu i zakończenia rejsu "Przystań Piaskowa". Trasa rejsu obejmuje widokowy odcinek rzeki: Wyspa Słodowa (miasto), Ostrów Tumski - Wyspa Opatowicka - Ostrów Tumski.

  • Statek Pirat, Korsarz, Viking - imprezy do 12 osób!

Drewniane statki z dwoma pokładami. Polecane na kameralne imprezy do 12 osób. Miejsca startu i zakończenia rejsu "Przystań Tumska", "Przystań Pod Mostem", "Przystań Amfiteatralna". Trasa rejsu obejmuje widokowy odcinek rzeki: Wyspa Słodowa (miasto), Ostrów Tumski - Wyspa Opatowicka - Ostrów Tumski.

Wszystkie statki polecane na imprezy firmowe we Wrocławiu posiadają dwa pokłady (otwarty i zamknięty) oraz toaletę!

 

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl