Imprezy firmowe w plenerze miasta Wrocław

imprezy firmowe Wrocław

Organizujemy eventy plenerowe, doskonałe imprezy firmowe we Wrocławiu. Posiadamy flotę 8 statków mogące ugościć  grupy od kilku do nawet 140 osób! Wśród naszych klientów cieszymy się najlepszymi opiniami. To sprawia, że często do nas wracają i polecają innym partnerom. Zapewniamy wyśmienitą zabawę, catering, muzykę, miejsce do tańczenia i dodatkowe atrakcje. Jesteśmy przygotowani na każdą pogodę i integrację nawet do samego rana!

 

Gdzie zrobić imprezę firmową Wrocław

Gdzie zrobić imprezę dla firm we Wrocławiu? Miejsca i pomysły

  • impreza plenerowa nad Odrą
  • statek na małą lub dużą imprezę od kilku do 140 osób
  • ekskluzywna restauracja na spotkanie lub imprezę firmową we Wrocławiu
  • spotkanie biznesowe na jachcie
  • zapytaj o atrakcje na imprezy firmowe nad Odrą

 

Organizacja imprez firmowych we Wrocławiu

tel. 693649081

 

Statki na imprezy integracyjne we Wrocławiu

  • Statek Rusałka - imprezy do 140 osób!

Duży statek z dwoma przestronnymi pokładami i klimatycznym barem. Polecany na imprezy od 35 do 140 osób. Miejsca startu i zakończenia rejsu "Przystań Amfiteatralna". Trasa rejsu obejmuje widokowy odcinek rzeki: Ostrów Tumski - Wyspa Opatowicka - Ostrów Tumski.

  • Statek Kaczuszka - imprezy do 35 osób!

Średniej wielkości statek o niskiej konstrukcji z dwoma pokładami. Polecany na imprezy dla grup od 12 do 35 osób. Miejsca startu i zakończenia rejsu "Przystań Piaskowa". Trasa rejsu obejmuje widokowy odcinek rzeki: Wyspa Słodowa (miasto), Ostrów Tumski - Wyspa Opatowicka - Ostrów Tumski.

  • Statek Pirat, Korsarz, Viking - imprezy do 12 osób!

Drewniane statki z dwoma pokładami. Polecane na kameralne imprezy do 12 osób. Miejsca startu i zakończenia rejsu "Przystań Tumska", "Przystań Pod Mostem", "Przystań Amfiteatralna". Trasa rejsu obejmuje widokowy odcinek rzeki: Wyspa Słodowa (miasto), Ostrów Tumski - Wyspa Opatowicka - Ostrów Tumski.

Wszystkie statki polecane na imprezy firmowe we Wrocławiu posiadają dwa pokłady (otwarty i zamknięty) oraz toaletę!

 

Szukasz oferty dla innej grupy osób?

Zadzwoń 693649081

Imprezy Wrocław

Atrakcje na eventy firmowe

Impreza firmowa we Wrocławiu - event - organizowana przez naszą firmę jest czymś innym niż tylko dobrą zabawą. Mamy spore możliwości i każda z nich może zostać wzbogacona o dodatkowe atrakcje. Posiadamy szybkie motorówki dające dużą dawkę adrenaliny, kajaki dwu osobowe, ekskluzywne limuzyny XXXL oraz imprezowe autobusy, będące jeżdżącymi klubami na kółkach. Dla spragnionych odrobiny wysiłku organizujemy grę zespołową w paintball lub laser tag. Z powodzeniem integrujemy małe i duże zespoły!

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl