Rejs po Odrze we Wrocławiu

Rejs po Odrze

Wrocław to piękne miasto położone nad rzeką Odrą, która jest jedną z jego głównych atrakcji. Rejs po Odrze to doskonały sposób i okazja na poznanie historycznego miasta z zupełnie innej perspektywy. Wśród wielu dostępnych ofert można wybrać wycieczkę statkiem w dzień lub wieczorem po zachodzie słońca z pięknymi iluminacjami. Jeśli wybierzesz rejs małym statkiem, motorówką Panamera lub katamaranem to zobaczysz najwięcej! Trasa kameralnych jednostek obejmuje najbardziej atrakcyjną widokowo część Wrocław-Stare Miasto, która jest niedostępna dla dużych statków. Zobaczysz Gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyspę Słodową, Wyspę Piasek, Wyspę Daliową, Wyspę Tamka, dawny Młyn Maria i wiele innych ciekawych atrakcji nad rzeką.

 

Wycieczki statkiem we Wrocławiu

Oferujemy różne wycieczki statkiem i dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Można wybrać rejs 45 min. trasą 10 mostów lub 30 min. z miasta do ZOO. W sezonie letnim o wyznaczonych godzinach odbywają się również rejsy z przewodnikiem, który opowiada o historii miasta i ciekawostkach związanych z Odrą. Każdy rejs to wspaniała okazja do relaksu i odpoczynku z pięknymi widokami.

 

Nocny rejs po Odrze

Rejs po Odrze to też doskonały sposób na poznanie innego oblicza Wrocławia. Można zobaczyć jak miasto zmienia się wraz z porami dnia i poznać jego historię i kulturę od innej strony. Nocne rejsy zaczynają się tuż przed zachodem słońca i trwają 45 min. Statek płynie trasą 10 mostów z licznymi iluminacjami, które stanowią przepiękny element nocnej wycieczki po Odrze.

 

Wynajem statku

Rejs statkiem to wyjątkowa atrakcja, która pozwala na poznanie piękna miasta z innej perspektywy. Wiele statków oferuje specjalne pakiety dla grup w tym prywatny wynajem na imprezy urodzinowe i inne okazje. Impreza na statku cieszy się ogromną popularnością i jest pamiątką na długie lata. Dla tych, którzy chcą poznać Wrocław z innej strony niż z lądu i cieszyć się wyśmienitą zabawą statek jest idealną opcją do spędzenia czasu nad Odrą.

 

Wieczór
panieński

Wieczór panieński Wrocław

Najlepsze
urodziny

Urodziny Wrocław

Imprezy
firmowe

Imprezy firmowe wrocław

 

 

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl