Najlepsze imprezy na statkach we Wrocławiu

Organizujemy pełne uroku rejsy i imprezy na statkach we Wrocławiu. Jako nieliczni pływamy w dzień i po zachodzie słońca - nawet do późnych godzin nocnych! Oferujemy kilka jednostek pływających np. komfortowy statek śródlądowy Rusałka dla grup do 140 osób, statek Kaczuszka na imprezy do 35 osób lub niewielki statek dwunastoosobowy jak Pirat, Korsarz lub statek Viking. Wśród wielu statków pasażerskich pływających po Odrze we Wrocławiu polecamy rejs statkiem Rusałka (szczególnie na duże imprezy). Jednostka posiada dwa pokłady z największą liczbą miejsc siedzących. Co ważne na statku obowiązuje luźna atmosfera sprzyjająca dobrej zabawie, a nawet z górnego pokładu ma się wrażenie bliskości wody.

Impreza integracyjna a może urodziny na statku?

Organizujemy imprezy integracyjne, urodziny na statku i rejsy turystyczne dla firm z przewodnikiem. Podczas wycieczki statkiem z Ostrowa Tumskiego zobaczyć można liczne atrakcje Wrocławia i bez wątpienia są to pełne uroku rejsy warte doświadczenia. Nad przebiegiem rejsu czuwa kapitan i jego załoga, a każdy z uczestników znajdzie miejsce i komfort dla siebie.

  • cena za wynajem: od 600 zł brutto 1 godz.
  • minimalny czas wynajmu: 1 godz. (zależy od wielkości statku)
impreza na statku

Jeżeli planujesz organizację rejsów imprezowych na jednym z największych statków pasażerskich we Wrocławiu, oczekujesz oferty z możliwością przedłużenia zabawy lub interesuje cię wystrój statku to zadzwoń pod ten numer 693649081.

 

Niewielki statek czy jacht motorowy - co wynająć na kameralne imprezy nad Odrą?

Zastanawiając się czy lepiej wybrać niewielki statek śródlądowy lub jacht motorowy na kameralne imprezy należy brać pod uwagę liczbę miejsc siedzących dla każdego uczestnika rejsu. Obie jednostki są godne polecenia i gwarantują bardzo klimatyczne rejsy, ale liczby miejsc się nie oszuka. Na jachcie jest maksymalnie 5 miejsc i mamy wrażenie bliskości dlatego zamiast na imprezy lepiej wybrać jacht na romantyczny rejs po Odrze zwłaszcza o zachodzie słońca. Prywatny rejs na pokładzie statku sprawdzi się dla większej liczby uczestników. Na takich jednostkach pływających możemy nawet myśleć o usytuowaniu miejsc siedzących dla 12 osób wzdłuż obu burt, ale uwaga: Romantyczny rejs statkiem też ma swój urok!

  • minimalny czas wynajmu jachtu motorowodnego dla 5 osób: 1 godz.
  • minimalny czas wynajmu statku do 12 osób: 1 godz.

Dobra rada: Podczas imprezy lepiej mieć więcej miejsc siedzących wzdłuż obu burt tak jak na rejs biletowy. Na romantyczny rejs po Odrze sprawdzi się kameralny jacht motorowodny, na którym mamy wrażenie bliskości.

 

Wynajem statku we Wrocławiu

Oferujemy Państwu prywatny wynajem statku na pełne uroku rejsy i wyśmienite imprezy nad Odrą we Wrocławiu. Jako nieliczni mamy kilka jednostek statków pasażerskich i jest w czym wybierać! Minimalny czas wynajmu statku zależy od jego wielkości i zaczyna się od 1 godziny w przypadku niewielkich statków dwunastoosobowych. Dla większych grup proponujemy rejs statkiem Rusałka (duży statek śródlądowy do 140 osób) i statkiem Kaczuszka. Jest to nietuzinkowa jednostka pływająca dla 35 osób z klimatem czasów PRL XX wieku.

 

Oprócz wynajmu statku we Wrocławiu oferujemy także kompleksową organizacje rejsów z cateringiem, wystrojem statku i atrakcjami. W sezonie 2022 cena za imprezy na statku zaczynają się od 600 zł za 1 godzinę (cena brutto za sam wynajem statku i rejs po Odrze).

Wśród statków pływających po Odrze we Wrocławiu można wynająć niewielki statek śródlądowy Pirat, Korsarz lub statek Viking, który polecamy na imprezy dla maksymalnie pasażerów. Podczas trwania rejsu na statku Viking i Pirat panuje błogi klimat, a kapitan statku lubi opowiadać o atrakcjach nad Odrą. Klimatyczne i pełne uroku rejsy są także na innych jednostkach pasażerskich.

 

O czym warto pamiętać wynajmując statek na imprezy we Wrocławiu?

Do wynajęcia statku też trzeba się przygotować. Planując urodziny lub imprezę firmową warto rozważyć minimalny czas wynajmu statku 3 godziny. W dobrej atmosferze czas szybko leci i nagle okaże się, że to już koniec imprezy. Oczywiście warto zapytać załogę statku o możliwość przedłużenia wynajmu. Dodatkowo warto pamiętać, że na niektórych jednostkach obowiązuje zakaz puszczania konfetti, które może doprowadzić do awarii pompy. Najlepiej wcześniej zapytać obsługi statku o pozwolenie.

 

Zapytaj o imprezy na statkach
tel. 693-649-081

 

 

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl