Najpiękniejsze zaręczyny we Wrocławiu

Jeżeli planujesz romantyczne zaręczyny to koniecznie pomyśl o Wrocławiu. To wyjątkowe miasto oferuje wiele możliwości i jest pełne rozmaitych atrakcji. Najważniejsze abyś kupił pierścionek i pomyślał w jakich okolicznościach chciałbyś go wręczyć. Jako organizator atrakcji spieszymy z pomocą i podpowiadamy jak zaplanować ciekawe zaręczyny we Wrocławiu.

 

Apartament na zaręczyny

Zdecydowanie najlepszy apartament znajdziesz w najwyższym budynku we Wrocławiu. Sky Tower to wyjątkowe miejsce na zaręczyny, w którym oprócz prawdziwego luksusu doświadczysz niecodziennych wrażeń. Czeka na Was romantyczna kąpiel w wannie przy panoramicznym oknie z niesamowitym widokiem na oświetlony Wrocław. Do takich chwil będziecie wracać wspomnieniami przez całe życie!

Miejsca i pomysły na zaręczyny

Najlepszym i wyjątkowym miejscem na wręczenie pierścionka swojej wybrance jest wrocławski Ostrów Tumski. To historyczne miejsce samo w sobie jest bardzo klimatyczne i sprzyja romantycznej atmosferze. Najlepiej udać się w rejs jachtem z wykwintną kolacją, by z perspektywy rzeki przy słynnym moście zakochanych móc zadać to niecodzienne pytanie. Rejs jachtem we Wrocławiu jest idealny do wytworzenia romantycznego nastroju na zaręczyny. Tam zacznie się Wasz nowy etap w życiu!

Zaręczyny w samolocie i helikopterze nad Wrocławiem

Realizujemy nieziemskie pomysły na zaręczyny we Wrocławiu. Oferujemy dwa najbardziej ekskluzywne statki powietrzne, które robią niesamowite wrażenie. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie moment wręczenia pierścionka w trakcie lotu samolotem lub helikopterem. Oświadczyny z widokiem na panoramę miasta, góry to jeden ze scenariuszy jaki realizujemy. Polecamy dwie przepiękne maszyny:

  • czarny helikopter Robinson R44
  • ekskluzywny pakiet w samolocie Cirrus 22T GTS

 

zaręczyny w samolocie Wrocław

Pakiet Exclusive od 1499 zł

Zobacz więcej: Lot balonem dla 2 osób

 

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl