Limuzyny

Wynajem limuzyn na imprezy we Wrocławiu

Imprezy Wrocław

Jedna z lepszych ofert wynajmu limuzyn we Wrocławiu! Organizujemy przejazdy ekskluzywnymi autami będąc do Waszej dyspozycji prawie 24 godziny na dobę! Naszych klientów wozimy na imprezy do klubów, na studniówkę lub po ich zakończeniu. To Ty wybierasz miejsce startu i zakończenia przejazdu długą limuzyną we Wrocławiu lub jego okolicach.

Wynajem limuzyny to świetna zabawa i atrakcja nie tylko na wieczór panieński lub urodziny. Można ją wykorzystać na różne okazje! Każda nasza limuzyna posiada fantastyczny wygląd, skórzane kanapy, dobre nagłośnienie, oświetlenie LED i barek, w którym czeka szampan powitalny. Uwaga! To tylko przystawka do świetnej imprezy w limuzynie we Wrocławiu!

Limuzyna XXL

U nas wynajmiesz limuzynę XXL dopasowaną do ilości osób, gustu lub pomysłu. Każda z nich jest koloru białego i zapewnia niecodzienny komfort przejazdu! Minimalny czas wynajmu to 1 godzina, a miejsce startu i zakończenia może być na terenie miasta Wrocław lub jego okolicach. Jeżeli potrzebujesz limuzynę dla mniejszej grupy osób to zdecydowanie polecamy Lincolna, który sprawdzi się np. na wieczór panieński lub kameralne urodziny. Dla większej grupy do 12 osób mamy limuzynę Infiniti z drzwiami otwieranymi do góry jak w odrzutowym samolocie. Do eleganckiego Hummera zapraszamy grupy do nawet 19 osób! Wybierając limuzynę Hummer zrobisz efekt prawdziwego WOW!

Wybierz swoją limuzynę:

  • Lincoln dla max. 10 osób
  • Infiniti dla max. 12 osób
  • Hummer dla max. 13 osób
  • Hummer dla max. 19 osób

Mamy też imprezowy autobus z DJ i miejscem do tańczenia oraz Party Bus!

 

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl