Wieczory panieńskie we Wrocławiu

wieczór panieński Wrocław

Imprezowe miejsca i pomysły na udany wieczór panieński we Wrocławiu! Każdego roku organizujemy mnóstwo spotkań z udziałem Pań, które ściągają do stolicy Dolnego Śląska z całej Polski. Wrocław oferuje mnóstwo możliwości i jeszcze więcej atrakcji. W sezonie letnim nie ma lepszej imprezy niż panieński na statku i limuzyna!

Organizacja wieczorów panieńskich z atrakcjami

Miłe Panie - jesteśmy organizatorami wieczorów panieńskich, imprez i atrakcji we Wrocławiu. Jako firma i zespół cieszymy się wielkim uznaniem wśród naszych klientek. Pewnie zastanawiasz się dlaczego? Oto odpowiedź. Bardzo często przyjaciółki przyszłej panny młodej odpowiedzialne za jej wieczór panieński mówią wprost, że nie mają doświadczenia w organizacji takich imprez. My mówimy ok i już wiemy jak się za to zabrać. Najpierw was wysłuchamy, potem zaproponujemy kilka wariantów najlepszych atrakcji, a jeżeli wskazany termin będzie już zajęty to znajdziemy dla Was inne rozwiązanie.

 

Co nas wyróżnia spośród wielu organizatorów imprez? 

  • bogate zaplecze atrakcji na wieczór panieński we Wrocławiu
  • statki, limuzyny, dorożka konna, imprezowe autobusy
  • doświadczenie i umiejętności organizacyjne - mamy za sobą setki udanych imprez
  • zaangażowanie na każdym etapie przygotowań 
  • miła atmosfera połączona z doradztwem jak zorganizować najlepszy wieczór panieński we Wrocławiu.
wieczór panieński Wrocław

Tel. 693649081

Statek czy limuzyna na wieczór panieński we Wrocławiu?

Wieczór panieński podczas rejsu statkiem to zupełnie inny klimat i doznania. Wspaniałe widoki, niesamowita atmosfera, muzyka i miejsce do tańczenia. Cóż chcieć więcej miłe Panie! Najlepsze rejsy odbywają się w godzinach wieczornych lub nocnych, gdy Wrocław jest pełen świetlnych iluminacji. Na taki panieński mogą liczyć tylko osoby rezerwujące termin statku z dużym wyprzedzeniem. Warto też wspomnieć, iż nie wszystkie statki płyną najlepszym szlakiem, który obejmuje odcinek rzeki od Wyspy Słodowej do beach baru za ZOO. Na taki rarytas mogą sobie pozwolić nieliczne jednostki takie jak statek Pirat, Korsarz, Viking lub oldskulowa Kaczuszka.

 

Atrakcje na wieczór panieński

Panieński we Wrocławiu można spędzić na wiele sposób. Jedni wolą skromny wieczór, a inni imprezowy pełen najlepszych atrakcji. My zdecydowanie polecamy ten drugi! Dla Pań, które oprócz wyśmienitej imprezy na statku oczekują dodatkowych atrakcji mamy kilka ekskluzywnych limuzyn. Najbardziej popularna limuzyna na wieczór panieński to biały  Lincoln. W niej zmieści się do 10 osób, a jeżeli Pań jest więcej to najlepiej wybrać Infiniti lub bardzo atrakcyjnego Hummera.

Naszym hitem na wieczór panieński we Wrocławiu jest oferta pakietowa limuzyna + statek z szampanem powitalnym. Ta oferta jest dostępna tylko dla osób robiących rezerwacje z dużym wyprzedzeniem. Dla większych grup do 25 osób przygotowaliśmy coś extra! Jeżdżący klub na kółkach czyli Dance Bus z miejscem do tańczenia, DJ miksującym muzykę na żywo, skórzanymi kanapami typu loża, oświetleniem LED i barkiem, który można zapełnić czym tylko się chce. Mamy jeszcze jedną perłę wśród pomysłów na niezapomniany wieczór panieński w imprezowym mieście Wrocław. Panieński na spacerowym jachcie Vera Mia lub szybkiej motorówce. Te dwie atrakcje polecamy dla mniejszych grup liczących do 5 osób.

Zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na wieczór panieński we Wrocławiu!

 

 
Imprezowy autobus pomysłem na wieczór panieński we Wrocławiu

Tel. 693649081

Zapytaj o wolny termin
tel. 693-649-081
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl